Naše tréningy môžu byť začiatkom požadovanej zmeny.

Vďaka nim sa naučíte porozumieť ľuďom, ich myšlienkam, presvedčeniam, ich komunikácii, ale čo je najdôležitejšie, budete vedieť preniesť výsledky týchto zistení do praxe a do správnej akcie.

Tréningy sú dostupné vo forme otvorených tréningov a tréningov priamo u vás vo firme.

MÁM ZÁUJEM

Pokiaľ robíte to isté, dostávate to isté.
Urobte zmenu ešte dnes a uvidíte, čo vám to prinesie!

Efektívna komunikácia

Zvládnutie konfliktných situácií, dosiahnutie svojho zámeru, či dávanie spätnej väzby s dosiahnutím požadovaného efektu je pre všetkých dennou výzvou. Ako tvoriť vzťahy, zlepšiť atmosféru vo firmách, budovať dôveru a bezpečie? Základom je komunikovať efektívne a s porozumením. Efektívna komunikácia je nutnou podmienkou pri realizovaní zmien v organizácii. Vedie nás k lepšiemu porozumeniu druhým, ale aj sebe samému.

Zmena komunikačných modelov vo firme prináša rýchle zlepšenie vo všetkých oblastiach riadenia firmy a v tvorbe vzťahov na pracovisku.

TRÉNING

Leadership

Čo potrebujete k dosiahnutiu úspechu? Chcete zlepšiť svoj vplyv? Dosiahnuť pocit zmysluplnosti? Skvalitniť vzťahy, zlepšiť efektivitu, zvýšiť angažovanosť? Ako zvládate stále rastúce očakávania? Ako ľudí opäť motivovať? Ako sa viete posunúť vy aj váš team? Aký dopad má vaše chovanie na výkonnosť a rozvoj celého teamu?

Skúsenosti jasne hovoria, že je nutné sa zastaviť, pozrieť sa na každodennú činnosť spoločne s teamom z inej perspektívy a dostanete presnú informáciu, kde je váš problém a na čo sa potrebujete zamerať vy ako leader a následne váš team.

V našich Leadership tréningoch sa zameriavame na osobnostný rozvoj leadra, ale zároveň rešpektujeme konkrétne prostredie, team a firmu, kde svoje kompetencie potrebuje využívať.

SEMINÁRE

Tímový koučing

Stratili ste tímového ducha v časoch homeoffice? Rozbiehate nové projekty? Čakajú vás veľké výzvy? Snažíte sa začleniť do kolektívu nových kolegov? Hľadáte vnútornú motiváciu tímu? Stúpa u vás napätie a stres? Objavuje sa u vás nedôvera a nezáujem?

Zlepšite si aktuálnu situáciu a vyvarujte sa budúcim problémom vďaka koučingu. Pre viac informácií o dĺžke a veľkosti tímu na seminároch nás neváhajte kontaktovať.

SEMINÁRE

Kontakt

Ak máte záujem o naše služby,
neváhajte nás kontaktovať.